کتاب الکترونیکی PDF چهار راه پول سازی از رابرت کیوساکی

کتاب الکترونیکی PDF چهار راه پول سازی از رابرت کیوساکی

 

دریافت کتاب رایگان چهارراه پولسازی

توضیحات:
در جدول گردشی پول شما در کدام قسمت قرار دارید؟
آیا حق شماست که آنجا باشید؟
آیا شما از نظر مالی در وضعیت خوب و آرامی به سر می برید؟ جدول گردشی پول برای شما طراحی شده است. اگر می خواهید آینده خود را در زمان حال کنترل کنید باید با تمامی اجزای این جدول آشنا شوید و حرکت از یک بخش به بخش دیگر را یاد بگیرید. این جدول دارای چهارخانه یا ربع می باشد که چهار گروه از افراد را در خود جای می دهد.
هر یک از ما در هر شرایطی از زندگی مان فقط می توانیم در یک بخش یا خانه از این جدول قرار بگیریم.

کتاب الکترونیکی PDF  چهار راه پول سازی از رابرت کیوساکی :

کتاب الکترونیکی چهار راه پول سازی از رابرت کیوساکی که ما افتخار ارائه آن را داریم . در زیر خلاصه ای از این کتاب موفق را در اختیار شما قرار می دهیم :

آیا شما به لحاظ مالی مستقل هستید؟ اگر در زندگی خود بر سر چند راهه مالی قرار گرفته اید، کتاب “چهارراه پول سازی” برای شما نوشته شده است. اگر می خواهید کنترل اعمال امروز خود را به دست بگیرید تا بتوانید سرنوشت مالی خود را تغییربدهید، این کتاب در ترسیم طرح و برنامه مالی به شما کمک می کند . چهارراه پول سازی به صورت زیر است:

مالکیت کسب وکار، سرمایه گذار، کارمند و خویش فرما

هر یک از ما حداقل در یکی از ربع های چهارراه پول سازی جای می گیریم.

محلی که جریان نقدینگی ما از آن حاصل می شود، جایگاه ما را تعیین می کند. بسیاری از ما به فیش های حقوقی ماهانه اتکا می کنیم و بنابراین کارمند باقی می مانیم؛ گروهی دیگر از ما نیز خویش فرما هستیم. کارمندان و خویش فرمایان در سمت چپ چهارراه پول سازی جای می گیرند. سمت راست نمودار به افرادی اختصاص یافته است که ازراه کسب و کاری که مالکیت آن را بر عهده دارند یا سرمایه گذاری هایی که صورتمی دهند، کسب درآمد می کنند.

چهارراه پول سازی درباره چهار گروه مختلف از مردم است که دنیای کسب و کاررا می سازند؛ افرادی که هر کدام در موقعیت خود بی همتا هستند.

این نمودار به شماکمک می کند که موقعیت کنونی خود را تشخیص بدهید و جایگاهی که می خواهید در آینده در آن قرار بگیرید و راهی که در آن در نظر دارید برای رسیدن به استقلال مالی طی کنید را مورد شناسایی قرار بدهید. با این که استقلال مالی می تواند از طریق هرچهار ربع نمودار محقق شود، مهارت های یک فرد متعلق به گروه مالکیت کسب وکار یا سرمایه گذاری به شما کمک می کند که سریع تر به اهداف مالی خود دست پیداکنید. فردی که در گروه کارمندی موفق است، باید در گروه سرمایه گذاری هم موفقیت کسب کند.

وقتی بزرگ شدی، می خواهی چه کاره شوی؟

——————————————————————

چهارراه پول سازی یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌هایی است که توسط رابرت کیوساکی رهبر اقتصاد فردی جهان و نویسنده کتاب‌های خودیار ارتقاء اقتصاد فردی، نوشته شده است.
کتاب «چهار راه پول سازی» پرده از این راز برمی‌دارد که چرا برخی مردم کمتر کار می‌کنند، بیشتر بدست می‌آورند و نسبت به سایرین از ثبات مالی بیشتری برخوردار هستند. فقط کافیست بدانید که کسب و کار شما در هر سطحی قرار داشته باشد از نظر بین المللی کوچک تلقی می‌شود؛ مگر اینکه صفر تا صد آن تجارت در کل دنیا در اختیار شما باشد. بنابراین بخشی از وظیفه شما ارتقاء مستمر درآمد و بخشی دیگر تحقیق و سرمایه گذاری در درجه‌یک ترین کسب و کارهای بین المللی است.
در چند سال آینده، تا سال ۲۰۲۰ به طرز مشهودی مشاهده می‌شود میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا بیکار و در منزل تلویزیون تماشا می‌کنند، این‌ها افراد باهوش، تحصیل کرده و سخت کوشی هستند که برای خوراک، مسکن و دارو به حمایت دولت نیاز پیدا خواهند کرد. این یک پدیده جهانی است که بر تمامی کشورهای دنیا، حتی کشورهای ثروتمندی چون آمریکا، انگلستان، ژاپن، آلمان، فرانسه و ایتالیا تاثیر می‌گذارد.

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

0